Życzenia

Co odpisać na miłego dnia

Zaktualizowano

Photo by Maria Teneva on Unsplash

„Miłego dnia” to powszechnie używane powitanie, ale czasem warto je urozmaicić, by dodać bliskiej osobie energii i uśmiechu. Jakich życzeń użyć, by sprawić przyjemność i okazać serdeczność w codziennej konwersacji? Oto 10 pomysłów na to co odpisać na miłego dnia:

  1. Dziękuję, Tobie również życzę udanego dnia!
  2. Dzięki, również miłego dnia życzę! Posyłam uśmiech :)
  3. Jak miło, dziękuję! Wzajemnie, niech ten dzień będzie wspaniały.
  4. Dziękuję za życzenia, również życzę Ci świetnego dnia pełnego energii.
  5. Dzięki za miłe słowa! Odwzajemniam życzenia, niech ten dzień przyniesie Ci dużo radości.
  6. Bardzo dziękuję, również życzę Ci abyś miał/a dzisiaj same pozytywne chwile!
  7. Miło mi to słyszeć, dziękuję serdecznie i życzę Ci szczęścia przez cały dzień!
  8. Jesteś kochany/kochana, dzięki za życzenia! Też życzę Ci wspaniałego dnia.
  9. Dziękuję, jak miło! Odwzajemniam życzenia, niech ten dzień będzie udany dla Ciebie.
  10. Dzięki wielkie za życzenia, również życzę Ci abyś miał/a dzisiaj same powody do uśmiechu!

Kiedy i jak życzyć komuś miłego dnia?

Powyższe życzenia sprawdzą się zarówno w luźnej konwersacji ze znajomymi, jak i w kontakcie z bliskimi - przyjacielami czy rodziną. Można ich użyć na powitanie rano, żegnając się wieczorem, a także w trakcie dnia - aby dodać energii i uśmiechu. 

Życzenia wysłane sms-em, e-mailem czy za pośrednictwem komunikatora to miły gest, który pokazuje, że myślimy o drugiej osobie. Warto pamiętać o bliskich w ten sposób w urodziny, imieniny czy przy okazji ważnych wydarzeń, ale też całkiem nieoczekiwanie - po prostu aby sprawić przyjemność. Co ważne inspirując się naszymi pomysłamu już wiesz jak odpowiedzieć na miłego dnia.

Dobry nastrój udziela się innym

Życzenie komuś miłego dnia to nie tylko wyraz sympatii, ale też okazja do podniesienia energii i nastroju tej osoby. Miłe słowo i życzliwość potrafią zdziałać cuda - sprawić, że ktoś poczuje się doceniony i szczęśliwy. Dlatego warto szukać okazji do okazywania bliskim serdeczności i dzielenia się pozytywną energią. Bo dobry nastrój udziela się innym!

Mam nadzieję, że ten artykuł dostarczył przydatnych inspiracji na proste, ale serdeczne życzenia, które umilą komuś dzień. Jeżeli zastanawiasz się jak odpowiedzieć na miłego dnia to też już wiesz co robić. Życzę miłej lektury i wielu okazji do rozsyłania pozytywnych życzeń!